Wystawy czasowe

SENSO-litera. Wystawa edukacyjna dla dzieci

Muzeum Pana Tadeusza zaprasza na wystawę edukacyjną pt. SENSO-litera skierowaną do dzieci, rodziców oraz do każdego, kto wierzy, że litery to coś więcej niż znaki na papierze.

Kto Ty jesteś?

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Kto Ty jesteś?”, skierowanej do dzieci, ich rodziców i opiekunów. Wernisaż rozpoczniemy spotkaniem z cyklu „Męskie czytanie”, którego gościem specjalnym będzie dr Marcin Hamkało.

Aktualności i wydarzenia

Wakacyjne pokazy filmowe

Już od 9 lipca 2019 zapraszamy do kina Popiół i Diament w Muzeum Pana Tadeusza na wakacyjne pokazy filmowe. W programie: biografie największych pisarzy, adaptacje powieści noblistów, historie twórców cierpiących na brak inspiracji i szczypta romantyzmu, czyli filmy kostiumowe. Każdy pokaz jest niespodzianką. Zapraszamy codziennie, od wtorku do piątku o godzinie 10.00 i 15.00 do naszej kameralnej, klimatyzowanej sali kinowej. Obiecujemy, że słowo będzie ścielić się gęsto.