Nowe zasady zapisów na warsztaty w Muzeum Pana Tadeusza

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi bezpłatnymi zajęciami edukacyjnymi, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, informujemy, że od marca 2018 zapisy na zajęcia cykliczne na kolejny miesiąc przyjmujemy od 15. dnia miesiąca poprzedzającego, od godziny 8.00 rano.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Powyższe zasady dotyczą następujących cykli:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zapisy@ossolineum.pl, w temacie wiadomości podając tytuł i termin warsztatów, natomiast w treści imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz numer telefonu kontaktowego osoby zgłaszającej.

Po otrzymaniu i weryfikacji Państwa zgłoszenia odeślemy informację zwrotną z potwierdzeniem uczestnictwa lub poinformujemy o braku miejsc.

Zapisy na zajęcia kwietniowe przyjmujemy od czwartku 15 marca 2018 od godziny 8.00 rano. Zapisy na majowe zajęcia będziemy przyjmowali od niedzieli 15 kwietnia od godziny 8.00 rano.