Muzealne warsztaty artystyczne dla przedszkoli i szkół

Warsztaty w Muzeum Pana Tadeusza to różnorodne działania o charakterze artystycznym, tematyką nawiązujące do ekspozycji, które rozwijają wrażliwość na sztukę, poczucie estetyki, kreatywność, pomysłowość, zdolności manualne, a także umiejętność współpracy w grupie. Działania artystyczne w sali warsztatowej poprzedzone krótkim zwiedzaniem wybranej części ekspozycji.

Wszystkie warsztaty dostosowujemy do potrzeb grup integracyjnych. Wszystkie warsztaty mogą być przeprowadzone w językach angielskim lub niemieckim. W przypadku zajęć w języku niemieckim grupa nie może przekraczać 15 osób.

Muzeum Pana Tadeusza bierze udział w programie „Szkoła w mieście”.

BLOKI TEMATYCZNE

• Pan Tadeusz i epoka romantyzmu (wystawa Rękopis „Pana Tadeusza”)
  • Najnowsza historia Polski (wystawa Misja: Polska)

tERMINY

• wtorek–niedziela, 8.30–16.00
  • czas trwania: 90 minut

cennik

• 200 zł za grupę od 16 do 30 osób z maksymalnie dwoma opiekunami
  • 150 zł za grupę do 15 osób z maksymalnie jednym opiekunem

Grupy od 16 do 30 osób dzielone są na dwie mniejsze, dla których zajęcia prowadzone są równolegle, w tym samym czasie, przez dwóch edukatorów; ze względu na konieczność podziału grup obecność dwóch opiekunów jest obowiązkowa.

Jak zamówić warsztaty

By zarezerwować termin i zamówić muzealne warsztat artystyczny, proszę o wypełnienie formularza zgłoszenia:

Pytania?

Dział edukacji