Dotacja z programu Infrastruktura Kultury ogłoszonego przez MKiDN

Komunikat

W Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich (ZNiO) trwają prace związane z dotacją z programu Infrastruktura Kultury ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (MKiDN).

Zadanie obejmuje zakup wyposażenia do Zakładu Narodowego im. Ossolińskich w szczególności – Muzeum Pana Tadeusza i Pracowni digitalizacyjno/reprograficznej w celu zwiększenia atrakcyjności oraz poprawienia warunków prowadzenia działalności kulturalnej i edukacyjnej. W ramach zadania przewiduje się zakup:

• projektu aranżacji wnętrz sal warsztatowych
  •  wyposażenia sal warsztatowych i pracowni reprograficznej w odpowiednie meble oraz specjalistyczny sprzęt
03_znak_podstawowy_mono_biale_tlo

„Ossolineum: zakup specjalistycznego wyposażenia i stworzenie innowacyjnych warunków prowadzenia działalności kulturalnej” w ramach programu Infrastruktura Kultury ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wysokość dotacji: 120 000 zł
całkowita wartość zadania: 150 000 zł