Epicka opowieść z muzealnym tabletem
Rodzinna majówka w Muzeum Pana Tadeusza
#MUZEALNIAKI

• 1–3 maja 2019, godz. 9.0017.00
  • oferta dla rodzin z dziećmi
5de59c4f439672e5e74bed60211c617f

W długi weekend majowy zapraszamy na specjalne zwiedzanie wystawy stałej Rękopis „Pana Tadeusza”, które urozmaici gra Epicka opowieść dostępna na muzealnych tabletach. Dodatkową atrakcją będzie specjalnie przygotowana sala rodzinnego relaksu.

Zapraszamy w niesamowitą podróż, w trakcie której odwiedzicie romantyczną bibliotekę, zagracie koncert fortepianowy, pomożecie podać kawę gościom, a nawet uratujecie biesiadników przed mrówkami! To tylko część zadań, które czekają na zwiedzających podczas tej wyjątkowej wyprawy w świat poematu Adama Mickiewicza.

Od 1 do 3 maja 2019 w kasach muzeum dostępne będą tablety z grą Epicka opowieść. W różnych miejscach ekspozycji stałej Rękopis „Pana Tadeusza” znajdziemy zaś naklejki z QR kodami, dzięki którym przeżyjemy wspaniałą muzealną przygodę.

Po muzealnych przygodach strudzeni wędrowcy będą mogli odpocząć w specjalnie przygotowanej sali rodzinnego relaksu. Znajdą w niej miękkie kanapy, przyjemną muzykę i umilacze czasu. Na najwytrwalszych czeka w niej również rodzinna gra Epicka Wyprawa.

Zachęcamy do rodzinnego zwiedzania #muzealniaki!

Tablety będą wydawane bezpłatnie do każdego biletu rodzinnego w ramach dostępności.

Gra w języku polskim, angielskim lub niemieckim.