Epicka opowieść z muzealnym tabletem. Świąteczne zwiedzanie rodzinne

Epicka opowieść z muzealnym tabletem
świąteczne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi

• 27–30 grudnia 2018

Zapraszamy rodziny z dziećmi na specjalne zwiedzanie wystawy stałej wraz z muzealną grą na tablecie.

Jak to działa? Przyjdźcie w dniach 27–30 grudnia przed zwiedzaniem pobierzcie w kasie muzealny tablet, na którym jest wgrana gra Epicka opowieść. W różnych miejscach ekspozycji ukryte są naklejki z QR kodami, które uruchomią grę i zabiorą Was w niesamowitą podróż: odwiedzicie romantyczną bibliotekę, zagracie koncert fortepianowy, pomożecie podać kawę gościom, a nawet uratujecie biesiadników przed mrówkami! To tylko część zadań, które czekają na Was podczas epickiej wyprawy.

Tablety będą wydawane bezpłatnie do każdego biletu w ramach dostępności. Gra dostępna jest również w języku angielskim i niemieckim.

Bilety rodzinne w cenie 20 złotych za grupę od 2 do 6 osób dostępne są online w zakładce bilety.

Do zobaczenia w muzeum!