O dobrym wychowaniu – warsztaty dla dzieci od 3 do 6 lat

w ramach 6. WARSZAWSKIego FESTIWALu KULTURY BEZ BARIER

• 14 października 2018 (niedziela), godz. 12.00

W ramach Festiwalu Kultury bez Barier zapraszamy na warsztaty dedykowane dzieciom Głuchym oraz słyszącym w wieku od 3 do 6 lat.

Wiele zasad dobrego wychowania opisanych jest w „Panu Tadeuszu”. Jak przekazać zwroty grzecznościowe w Polskim Języku Migowym? W niedzielę 14 października o godzinie 12.00 zapraszamy na warsztaty z języka migowego pt. „O dobrym wychowaniu”, które odbędą się w Muzeum Pana Tadeusza w ramach Festiwalu Kultury bez Barier.

Warsztaty dedykowane są dzieciom Głuchym oraz słyszącym w wieku od 3 do 6 lat. Wstęp bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy: zapisy@ossolineum.pl.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, zostały ostatnie wolne miejsca!

#muzealniaki

* * * *

6. Warszawskim Festiwalu Kultury bez Barier.

* * * *

Więcej informacji o programie Muzeum Pana Tadeusza dla osób z niepełnosprawnościami w zakładce: Muzeum Dostępne.