Realizacja lekcji muzealnych i warsztatów artystycznych

Współpraca z Działem Edukacji
Muzeum Pana Tadeusza

Współpraca z Działem Edukacji Muzeum Pana Tadeusza w zakresie realizacji lekcji muzealnych i warsztatów artystycznych

  • miejsce realizacji zlecenia: Muzeum Pana Tadeusza, Rynek 6, Wrocław

Główne obowiązki

  • prowadzenie lekcji muzealnych i warsztatów artystycznych z oferty edukacyjnej Muzeum Pana Tadeusza
  • udział w projektach realizowanych przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich oraz Muzeum Pana Tadeusza
  • oprowadzanie po ekspozycji muzealnej po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia

Wymagania

  • edukator muzealny – wykształcenie średnie lub wyższe humanistyczne, preferowana filologia polska, historia i historia sztuki (w trakcie studiów)
  • edukator artystyczny – wykształcenie artystyczne, preferowani studenci i absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i absolwenci liceów plastycznych
  • umiejętność realizacji programu edukacyjnego z dziećmi i młodzieżą
  • dyspozycyjność (zajęcia prowadzone są również przed południem oraz w weekendy)
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i punktualność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub ukraińskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w ramach nowoczesnego projektu muzealnego
  • umowę-zlecenie z wynagrodzeniem za przeprowadzone lekcje i warsztaty
  • elastyczny grafik zajęć
  • szkolenia oraz inne możliwości podnoszenie kwalifikacji

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane współpracą z naszym Zespołem!

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do 9 września 2022, pocztą elektroniczną na adres: edukacja@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „EDUKATOR MUZEALNY – lekcje muzealne” lub „EDUKATOR MUZEALNY – warsztaty artystyczne”.

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).