Oferta pracy
w Dziale Obsługi Muzeum

Muzeum Pana Tadeusza poszukuje pracowniczki/pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi widowni. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole!

  • CV prosimy przesłać do 31 maja 2023, pocztą elektroniczną, na adres praca@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „OBSŁUGA WIDOWNI”

Główne obowiązki na stanowisku

  • instruowanie gości w sprawach związanych ze zwiedzaniem
    ekspozycji
  • dozór ekspozycji muzealnych
  • obsługa wydarzeń organizowanych przez Muzeum

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
  • punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, głównie w weekendy)

Oferujemy

  • pracę w ramach umowy zlecenie w wymiarze ok. 100 godzin/mc
  • wynagrodzenie w wysokości 26zł za godzinę brutto
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).