Oferta pracy w Muzeum Pana Tadeusza

Kamienica Muzeum Pana Tadeusza foto Lukasz Giza (2)

Muzeum Pana Tadeusza poszukuje pracowników Działu Obsługi Widowni. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane pracą w naszym zespole!

• CV prosimy przesłać do 22 marca 2020, pocztą elektroniczną, pod adres praca@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „OBSŁUGA WIDOWNI”.

Główne obowiązki na stanowisku Pracownika Działu Obsługi Widowni

• instruowanie gości w sprawach związanych ze zwiedzaniem ekspozycji;
  • sprzedaż biletów wstępu i obsługa systemu rezerwacyjnego;
  • obsługa wydarzeń organizowanych przez Muzeum;
  • udzielanie informacji o działalności Muzeum, prezentowanych zbiorach i wystawach widzom odwiedzającym muzeum.

• wykształcenie co najmniej średnie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej i terminali płatniczych;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • zdolności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność pracy w zespole;
  • punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy).

• pracę na pełen etat w ramach nowoczesnego projektu muzealnego;
  • stabilną formę zatrudnienia oraz elastyczność w organizacji grafiku pracy;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).