3.07.2019

Oferta pracy w Muzeum Pana Tadeusza

Muzeum Pana Tadeusza
poszukuje pracowników Działu obsługi widowni

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń osoby zainteresowane pracą w naszym zespole!

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika Działu Obsługi Widowni będzie należeć przede wszystkim:

•  sprzedaż biletów wstępu i obsługa systemu rezerwacyjnego;
  •  instruowanie gości w sprawach związanych ze zwiedzaniem ekspozycji;
  •  udzielanie informacji o działalności Muzeum, prezentowanych zbiorach i wystawach widzom odwiedzającym muzeum;

Wymagania:

•  wykształcenie co najmniej średnie;
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  •  umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej i terminali płatniczych;
  •  mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku;
  •  wysoka kultura osobista;
  •  zdolności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność pracy w zespole;
  • punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;
  •  dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy).

Oferujemy:

•  pracę w ramach nowoczesnego projektu muzealnego;
  •  stabilną formę zatrudnienia oraz elastyczność w organizacji grafiku pracy;
  •  szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

CV prosimy przesłać do 27 sierpnia 2019, pocztą elektroniczną, pod adres praca@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „OBSŁUGA WIDOWNI”.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).