Kontakt

Muzeum Pana Tadeusza
Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Kamienica pod Złotym Słońcem
Rynek 6,  50-106 Wrocław

info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 640

Godziny otwarcia
biuro: poniedziałek-piątek 9.00-17.00
dla odwiedzających: wtorek-niedziela 10.00-18.00

ZESPÓŁ

Marcin Hamkało
wicedyrektor Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Sekretariat
info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

DZIAŁ HISTORII I INTERPRETACJI
PANA TADEUSZA

Małgorzata Orzeł
kierownik
malgorzata.orzel@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 624

Anita Soroko
anita.soroko@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 622

Sabina Macioszek
sabina.macioszek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 623

Zuzanna Urbanik
zuzanna.urbanik@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 614

GABINETY ŚWIADKÓW HISTORII

Mariusz Urbanek
kierownik
mariusz.urbanek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 630

Małgorzata Preisner-Stokłosa
malgorzata.preisner-stoklosa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 628

Mateusz Palka
mateusz.palka@ossolineum.pl
tel.71 75 50 629

Marcin Szyjka
marcin.szyjka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 621

DZIAŁ EDUKACJI

edukacja-mpt@ossolineum.pl

Magdalena Musiał
kierownik
magdalena.musial@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 651

Monika Nowak
monika.nowak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 652

Kinga Łaska
kinga.laska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 653

Monika Bronowicka
monika.bronowicka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 654

Lucyna Kościelniak
specjalista ds. programu dla osób z niepełnosprawnością
lucyna.koscielniak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 655

Zespół działu

Ewa Buchta, Agata Iżykowska, Zuzanna Kiziak,
Grażyna Kryńska, Natalia Kryńska, Dorota Kuszyńska,
Joanna Kwaśna, Olga Leroch, Agata Ładowska,
Anita Musialska, Małgorzata Rzerzycha-Myśliwy


DZIAŁ ORGANIZACJI WYDARZEŃ

wydarzenia@ossolineum.pl

Dobromiła Jankowska
kierownik
dobromila.jankowska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 620

Maria Marszałek
maria.marszalek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 625

Adriana Myśliwiec
adriana.mysliwiec@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 627

Alicja Przestalska
alicja.przestalska@ossolineum.pl
tel. 71 335 64 85

Iwona Matkowska
iwona.matkowska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 618

Beata Bartecka
marketing i PR
beata.bartecka@ossolineum.pl
tel. 71 755 06 19 / 601 086 175

Agnieszka Śrutwa
marketing i PR
agnieszka.srutwa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 663

DZIAŁ OBSŁUGI WIDOWNI

Paweł Rogowski
kierownik
pawel.rogowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 650

Zespół działu 

Magdalena Basak, Joanna Flisek, Marta Gierucka, Michał Gruz,
Maja Jędo, Kamil Kasprzak, Radomir Komsta, Monika Knap,  
Natalia Łabowska, 
Marta Łobacz,  Agnieszka Marczak, Michał Narewski,
Emilia Niemczyńska, Jo
nna Poślednia, Anna Lubszczyk, Aleksandra Suszycka,
Agata Szala, 
Magdalena Walasek, Patrycja Walaszczyk, Justyna Zimna

SEKCJA ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNA

Marcin Ludwin
kierownik
marcin.ludwin@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 611

Regina Kulig
regina.kulig@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 612

Błażej Wiśniowski
blazej.wisniowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 613

Małgorzata Kamecka
malgorzata.kamecka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

Zespół działu

Anna Mikulska, Beata Misztela, Jolanta Kowalik,
Joanna Kozieł, Wioleta Roziel, Dariusz Błażowski
Marek Hejduk, Wojciech Siewior, Andrzej Zając