Kontakt

Muzeum Pana Tadeusza
Zakład Narodowy im. Ossolińskich

Kamienica pod Złotym Słońcem
Rynek 6,  50106 Wrocław

info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 640

Godziny otwarcia

biuro:
poniedziałek–piątek: 9.00–17.00

dla odwiedzających:
wtorek–piątek: 9.00–17.00
sobota–niedziela: 10.00–18.00

ZESPÓŁ

Marcin Hamkało
wicedyrektor Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Sekretariat
info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

DZIAŁ HISTORII I INTERPRETACJI
PANA TADEUSZA

Małgorzata Orzeł
kierownik
malgorzata.orzel@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 622

Anita Soroko
anita.soroko@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 624

Sabina Macioszek
sabina.macioszek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 623

Zuzanna Urbanik
zuzanna.urbanik@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 614

GABINETY ŚWIADKÓW HISTORII

Mariusz Urbanek
kierownik
mariusz.urbanek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 630

Małgorzata Preisner-Stokłosa
malgorzata.preisner-stoklosa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 628

Mateusz Palka
mateusz.palka@ossolineum.pl
tel.71 75 50 629

Marcin Szyjka
marcin.szyjka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 621

GABINET LITERACKI IM. TADEUSZA RÓŻEWICZA

gabinetliteracki@ossolineum.pl

Dobromiła Jankowska
kierownik
dobromila.jankowska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 620

Maria Marszałek
maria.marszalek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 625

DZIAŁ EDUKACJI

edukacja@ossolineum.pl

Magdalena Musiał
kierownik
magdalena.musial@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 651

Monika Nowak
monika.nowak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 652

Kinga Łaska
kinga.laska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 653

Monika Bronowicka
monika.bronowicka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 654

Aldona Mikucka
aldona.mikucka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 657

Teresa Sokół
teresa.sokol@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 658

Grzegorz Polak
grzegorz.polak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 656

Zespół działu

Jakub Bielawski, Marta Cękalska, Jakub Gronowski,
Agata Iżykowska-Uszczyk, Grażyna Kryńska, Natalia Kryńska,
Maja Kwiecińska, Olga Leroch, Anita Musialska,
Magdalena Radełczyk, Kalina Sobierajska, Marta Grzywna,
Ignacy Oboz, Laura Jerzak, Maria Maćkowiak, Marta Sobala,
Justyna Żądło, Martyna Węglarska

DZIAŁ ORGANIZACJI WYDARZEŃ

wydarzenia@ossolineum.pl

Paweł Rogowski
kierownik
pawel.rogowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 650

Adriana Myśliwiec
adriana.mysliwiec@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 627

Alicja Przestalska
alicja.przestalska@ossolineum.pl
tel. 71 335 64 85

Agnieszka Śrutwa
marketing i PR
agnieszka.srutwa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 663 | + 48 570 948 333

Magdalena Basak
marketing i PR 
magdalena.basak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 618 | + 48 603 230 530

DZIAŁ OBSŁUGI WIDOWNI

Maja Jędo
p.o kierownik
maja.jedo@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 619

Zespół działu 

Paweł Borowy, Marta Gierucka, Michał Gruz,
Kamil Kasprzak, Natalia Łabowska, Marta Łobacz,
Agnieszka Marczak, Michał Narewski, Emilia Niemczyńska,
Joanna Poślednia, Anna Lubszczyk, Magdalena Sozańska,
Magdalena Sudoł, Aleksandra Suszycka, Agata Szala,
Ewelina Wypchło, Justyna Zimna

SEKCJA ADMINISTRACYJNA

Joanna Flisek
joanna.flisek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

Błażej Wiśniowski
blazej.wisniowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 613

Małgorzata Kamecka
malgorzata.kamecka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

SEKCJA TECHNICZNA

Regina Kulig-Posłuszny
kierownik
regina.kulig@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 612

Jarosław Mizera
jaroslaw.mizera@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 609

Zespół działu

Dorota Miłachowicz, Anna Mikulska,
Beata Misztela, Joanna Kozieł, Wioleta Roziel,
Dariusz Błażowski, Wojciech Siewior