4.04.2019

Praca dla specjalisty ds. administracyjno-prawnych

Zakład Narodowy im. Ossolińskich poszukuje specjalisty ds. administracyjno-prawnych

• Miejsce zatrudnienia: Muzeum Pana Tadeusza, Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

•  sporządzanie umów, notatek, sprawozdań, raportów;
  • obsługa korespondencji;
  •  udział w procesie tworzenia i akceptowania powstającej w instytucji dokumentacji.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (administracyjne lub prawnicze);
  •  znajomość zagadnień formalno-prawnych związanych z prowadzeniem działalności kulturalnej;
  • umiejętność pracy na dokumentach, znajomość podstawowego oprogramowania do edycji tekstu i pracy grupowej;
  • komunikatywność, umiejętność precyzyjnego formułowania myśli;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • kreatywność, zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

•  ciekawą pracę w prestiżowej instytucji kulturalnej;
  • stabilną formę zatrudnienia;
  • pakiet socjalny.

CV prosimy przesłać do 15 maja 2019, pocztą elektroniczną, pod adres praca@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „Specjalista ds. administracyjno-prawnych”.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Dz.U.UE.L.2016.119.1) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r, poz. 1000).