Słowa solidarności
do narodu ukraińskiego

Wobec napaści Rosji na Ukrainę i jej dążeń do wcielenia Ukrainy do Federacji Rosyjskiej kierujemy do narodu ukraińskiego słowa solidarności ze strony Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Będziemy robić wszystko, aby społeczeństwo polskie aktywnie włączyło się w działania zmierzające do zapewnienia Ukrainie suwerenności. W tych trudnych chwilach jesteśmy z Wami.

У зв’язку з нападом Росії на Україну та її намагання інкорпорувати Україну до складу Російської Федерації, ми звертаємось до українського народу зі словами солідарності. Зробимо все для того, щоб польське суспільство активно брало участь у заходах спрямованих на забезпечення суверенітету України. Пам'ятайте, що ми з Вами в ці важкі часи.

Warsztaty dla rodzin z dziećmi
Художні майстер-класи для українських родин із дітьми

Wakacyjne Muzeum Pod Złotym Słońcem

Канікули в Музеї під Золотим Сонцем
– анімація Марго Рєзнік

Oferta specjalna

Zapraszamy wszystkich obywateli Ukrainy do skorzystania z oferty bezpłatnego wstępu do Muzeum Pana Tadeusza. Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji mobilnej umożliwiającej zwiedzanie naszych wystaw stałych w języku ukraińskim. Oferta obowiązuje od 2 marca 2022 do odwołania.
Wystarczy okazać dowolny ukraiński dokument tożsamości lub pieczątkę informującą o przekroczeniu granicy Polski (dzieci nie muszą mieć dokumentów).
Szczególne zaproszenie kierujemy do rodzin z dziećmi. Zespół Muzeum Pana Tadeusza przygotowuje specjalną ofertę zajęć edukacyjnych dla najmłodszych. Informacje będą na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Запрошуємо усіх громадян України безкоштовно відвідати Музей Пана Тадеуша. Пропонуємо завантажити безкоштовний україномовний мобільний додаток, який дозволяє оглядати наші постійні експозиції. Пропозиція дійсна від 2 березня 2022 року. Досить пред’явити будь-який український документ, що посвідчує особу, або штамп про перетин польського кордону (дітям не потрібно мати жодних документів).
Передусім запрошуємо сім’ї із дітьми. Команда Музею Пана Тадеуша готує спеціальну пропозицію освітніх заходів для найменших. Інформація буде постійно оновлюватися нанашому сайті та в соціальних мережах.

Pobierz aplikację
завантажте програму