Weekend za pół ceny

Muzeum Pana Tadeusza_Misja Polska - fot. Lukasz Giza (11)

W ramach promocji Weekend za pół ceny zachęcamy do odwiedzenia wystaw stałych Rękopis „Pana Tadeusza” i Misja: Polska. Oferta od stycznia 2020 roku zastąpiła dotychczasowe „niedziele za złotówkę”.

Od stycznia 2020 roku w każdą sobotę i niedzielę wszystkie bilety indywidualne, rodzinne i grupowe na wystawy stałe Muzeum Pana Tadeusza będą sprzedawane z 50% zniżką.

Promocja została wstrzymana.

Cennik Muzeum Pana Tadeusza w soboty i niedziele

• bilet indywidualny normalny: 10 zł
  • bilet indywidualny ulgowy:  5 zł
    ulga przysługuje: młodzieży uczącej się (z legitymacją szkolną/studencką) do 26. roku życia, emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji), osobom niepełnosprawnym (na podstawie legitymacji/orzeczenia)
  • bilet rodzinny: 10 zł
    bilet przysługuje grupie od 2 do 6 osób, w tym przynajmniej 1 osoba musi mieć powyżej 18 lat i przynajmniej 1 osoba musi mieć poniżej 18 lat
  • bilet grupowy normalny: 7,50 zł / 1 osoba
  • bilet grupowy ulgowy: 3,75 zł / 1 osoba
    bilet przeznaczony dla grup od 10 do 15 osób, na każdą grupę przysługuje wejściówka bezpłatna dla 1 osoby (opiekuna), ulga przysługuje młodzieży uczącej się (z legitymacją szkolną/studencką) do 26. roku życia, emerytom i rencistom (na podstawie legitymacji), osobom niepełnosprawnym (na podstawie legitymacji / orzeczenia)

Pozostałe pozycje cennika: bilet grupowy (ulgowy oraz normalny), zwiedzanie z przewodnikiem pozostają zgodne ze stałym cennikiem.

Ceny obowiązują od stycznia 2020 we wszystkie soboty i niedziele. Sprzedaż biletów w kasach muzeum oraz online.