Wolontariat w Muzeum Pana Tadeusza

WOLONTARIAT W MUZEUM PANA TADEUSZA
ZAKŁADU NARODOWEGO IM. OSSOLIŃSKICH

Szukamy osób chętnych do współpracy z Muzeum Pana Tadeusza na zasadach wolontariatu.

Jeśli chcesz:

• zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych;
  • zobaczyć „od środka”, jak pracuje muzeum;
  • współtworzyć wydarzenia kulturalne;
  • spędzić czas w niezwykły sposób;
  • zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności;

i jesteś pełnoletni…

Zapraszamy do zgłoszenia się na wolontariat w naszym muzeum!

W ramach współpracy zapewniamy:

• podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie z referencjami;
  • bezpłatne wejście do Muzeum (w tym: bilet dla rodziny lub znajomych);
  • pakiet gadżetów muzealnych;
  • zdobycie doświadczenia w pracy w instytucji kultury;
  • możliwość dopasowania zajęć do potrzeb i zainteresowań.

Już dziś wyślij zgłoszenie na adres edukacja@ossolineum.pl z dopiskiem WOLONTARIAT*.

Zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której opowiesz nam o sobie i swoich zainteresowaniach, talentach i oczekiwaniach wobec wolontariatu w naszym muzeum. Decyzję o rozpoczęciu współpracy podejmiemy w ciągu kilku dni na podstawie Twojego zgłoszenia, rozmowy wstępnej oraz aktualnego zapotrzebowania na pracę wolontariuszy.

Koordynator wolontariatu:

*W treści zgłoszenia prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Fot. Marta Sobala