190. rocznica wydania „Pana Tadeusza”

„Jak kura pazurem”. Wstęp do psychografologii – warsztaty grafologiczne z Magdaleną Deuar-Partyką

  • 6 lipca 2024 (sobota), godz. 10.00–15.00
  • zajęcia dla młodzieży od 16. roku życia i osób dorosłych
  • wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy
  • Muzeum Pana Tadeusza Oddział Zakładu Narodowego im. Ossolińskich
    Rynek 6, Wrocław

W ramach wydarzenia „Rarytasy w zbiorach Ossolineum. Pokazy z okazji 190. rocznicy pierwszego wydania Pana Tadeusza” zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem podstawowych zdolności w zakresie analizy pisma odręcznego do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach grafologicznych. 

Podczas pięciogodzinnych zajęć, uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia z zakresu grafologii i specyfiki pracy grafologa. Dowiedzą się o sposobach wykorzystania grafologii w codziennym życiu. Warsztaty będą również niepowtarzalną okazją do zapoznania się z oryginałem „Objaśnień” do „Pana Tadeusza” autorstwa Adama Mickiewicza, które będą prezentowane w Muzeum Pana Tadeusza po raz pierwszy. Na podstawie zapisków Adama Mickiewicza uczestnicy nauczą się, jak analizować podstawowe cechy pisma oraz jak interpretować znaki pisma oraz podpisów. Warsztaty poprowadzi grafolog i biegła sądowa Magdalena Deuar-Partyka.


Prowadząca

Magdalena Deuar-Partyka – grafolog, biegła sądowa, założycielka Lubelskiego Centrum Grafologii i Rozwoju „In Scripto”, od dwunastu lat analizuje pismo ręczne, bada autentyczność podpisów i tworzy profile psychologiczne. Wciąż pełna podziwu ile pismo „mówi” o autorze. Lubi dzielić się wiedzą i ciekawostkami ze świata psychografologii oraz grafologii sądowej, a prywatnie w wolnych chwilach uwielbia spędzać czas podróżując i próbując lokalnych smakołyków.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza