• 30 maja 2022 (poniedziałek), godz. 9.00
  • kino Popiół i Diament

Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na 9. edycję Konferencji Naukowej ODLOT.

O konferencji

Jak co roku chcemy zaprosić do wspólnego badania nieznanych obszarów sztuki, dla których nie zawsze znajduje się miejsce w kanonie. Sztuka stale się rozwija proponując coraz to nowe formy artystycznego wyrazu, a tym samym stwarzając nowe problemy badawcze i prowokując do korzystania z nowych metodologii. Zachęcamy do podzielenia się z nami badaniami zarówno z zakresu sztuki współczesnej, jak i dawnej. Zapraszamy nie tylko historyków sztuki, ale również kulturoznawców, filologów, antropologów, archeologów, architektów, kinomanów i wszystkich entuzjastów szerokopojętej sztuki.

Sztuka nie ma granic, tak samo, jak nie ma jej Konferencja ODLOT, dlatego zapraszamy do przesyłania abstraktów, których tematyka zależy przede wszystkim od inwencji prelegentów!
Wszelkie pytania prosimy kierować na mail: odlot2022@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.
*Materiały od organizatorów

• długość abstraktu: 2000/2500 znaków
  • czas wystąpienia: 20 minut
  • zgłoszenia przez formularz do 20 maja 2022