WARSZTATY TOWARZYSZĄCE WYSTAWIE „GRETA. ZAJĘCIA DODATKOWE”

Chodź, opowiem ci historię
– spacer fotograficzny

  • 11 maja 2024 (sobota), godz. 14.00
  • młodzież od 16. roku życia i osoby dorosłe

Chodź, opowiem ci historię spacer fotograficzny

Zapraszamy na spacer fotograficzny towarzyszący wystawie fotografii Jadwigi Nowak-Jeziorańskiej „Greta. Zajęcia dodatkowe”.

Czy zdjęcia mogą wyrażać emocje? Czy możemy stworzyć spójną historię bez użycia słów? Jak wykonać zdjęcia, które ułożą się w narracje? Na te pytania odpowiemy podczas wspólnego spaceru fotograficznego. Naszym zadaniem będzie nie tylko wykonanie zdjęć, ale też poszukanie w sobie wrażliwości na otaczającą nas rzeczywistość. Zastanowimy się też, jak za pomocą zdjęć tworzyć czytelny przekaz.

Żeby wziąć udział w warsztatach, nie musisz być doświadczonym fotografem. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą aparat lub telefon.


Prowadzenie

Aleksandra Pawłowska edukatorka, fotografka, absolwentka Grafiki na Uniwersytecie SWPS oraz Mediacji Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, studentka na Institut Tvůrčí Fotografie w Opawie. Ukończyła liczne kursy fotograficzne i graficzne. Głównym medium, z którym pracuje, jest książka fotograficzna. Na swoim koncie ma ponad czterysta przeprowadzonych zajęć dla dzieci i dorosłych.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza