Dni Babci i Dziadka
w Muzeum Pana Tadeusza

• 21–23 stycznia 2022
    (piątek–niedziela)
  • bezpłatny wstęp na ekspozycję dla Babć i Dziadków z wnukami
  • 22–23 stycznia 2022
    (sobota–niedziela), godz. 12.00
  • bezpłatne oprowadzanie z przewodnikiem dla Seniorów
  • na oprowadzania liczba miejsc ograniczona, wejściówki do odbioru w kasach muzeum

Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków z wnukami na bezpłatne zwiedzanie Muzeum Pana Tadeusza.

Z okazji Dni Babci i Dziadka zachęcamy do rodzinnego, międzypokoleniowego zwiedzania wystawy stałej Muzeum Pana Tadeusza. Od 21 do 23 stycznia 2022 Babcie i Dziadkowie, którzy przyjdą ze swoimi Wnukami (niezależnie od wieku), będą mogli zwiedzić ekspozycję bezpłatnie.

W ramach promocji darmowe wejściówki dostępne będą w kasach Muzeum Pana Tadeusza.
Wejściówki przysługują grupom międzypokoleniowym od 2 do 6 osób.

Zwiedzanie z przewodnikiem dla Seniorów

W sobotę i niedzielę (22–23 stycznia 2022) o godzinie 12.00 specjalnie dla wszystkich Seniorów zaplanowaliśmy oprowadzania z przewodnikiem po wystawach stałych muzeum (obecność wnuków miele widziana, ale nieobowiązkowa). Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, wejściówki do odbioru w kasach muzeum.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnicy oprowadzania przed wejściem na ekspozycję zobowiązani są okazać Unijny Certyfikat Covid. Wymóg nie dotyczy dzieci poniżej piątego roku życia.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza