Gitarowy rekord świata 2023

• 1 maja 2023 (poniedziałek), godz. 15.00
  • „Hey Joe” w wykonaniu Wojskiego z balkonu Kamienicy pod Złotym Słońcem
  • Rynek 6, Wrocław

Zapraszamy na kolejną edycję gitarowego rekordu świata we Wrocławiu

1 maja 2023 na wrocławskim Rynku odbędzie się próba ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata.

Wielki muzyczny festiwal prezentuje różne oblicza gitary – od gitary elektrycznej przez fingerstyle i flamenco do gitary klasycznej czy ukulele.

Wydarzenie wiąże się z licznymi warsztatami gitarowymi, koncertami, możliwością spotkań i rozmów, prezentacją wzmacniaczy gitarowych i mistrzowskich pokazów gry. Dostępna będzie również wystawa portretów gitarowych legend, przystanki bardów i ulicznych grajków.

Po raz pierwszy hymn Gitarowego Rekordu Świata, utwór „Hey Joe”, wykona sam Wojski! Będzie można go usłyszeć z balkonu w Kamienicy pod Złotym Słońcem, w której mieści się Muzeum Pana Tadeusza. Zapraszamy o godzinie 15.00.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza