Grafologia dla początkujących – warsztaty z analizy pisma odręcznego

Grafologia dla początkujących
warsztaty z analizy pisma odręcznego

W Muzeum Pana Tadeusza odbędą się specjalne warsztaty z grafologii, w ramach których uczestnicy przebadają między innymi zapiski Adama Mickiewicza, Witkacego czy Tadeusza Różewicza.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem podstawowych zdolności w zakresie analizy pisma odręcznego. To jedna z rzadkich okazji, aby umiejętności psychografologiczne trenować, badając zapiski Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Aleksandra Fredry, Stanisława Przybyszewskiego, Witkacego i Tadeusza Różewicza, które są własnością Ossolineum. To również możliwość poznania sposobów wykorzystania grafologii w codziennym życiu (np. w procesie rekrutacji). Uczestnicy poznają zagadnienia związane z dziedziczeniem charakteru pisma, a także nauczą się, jak interpretować pismo własne i osób z otoczenia. Warsztaty poprowadzi grafolog i biegła sądowa Magdalena Deuar.

TERMIN I MIEJSCE

  • sobota, 3 czerwca 2017, godz. 10.00–15.00

Muzeum Pana Tadeusza
Rynek 6, Wrocław

KOSZT i ZAPISY

  • Opłata za udział w warsztatach: 50 zł.

Opłaty można dokonać w kasie Muzeum Pana Tadeusza albo internetowo,
po uprzednim zgłoszeniu mailowym przesłanym na adres wydarzenia@ossolineum.pl
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

O PROWADZĄCEJ

Magdalena Deuar – grafolog, biegła sądowa, założycielka Lubelskiego Centrum Grafologii i Rozwoju „In Scripto”, bada pismo ręczne, podpisy i analizuje profile psychologiczne autorów, wykształciła się również w kierunku pismoznawstwa, aby być ekspertem w zakresie całościowej analizy pisma.

WYKŁAD

Po warsztatach o godzinie 16.00 zapraszamy na wykład przybliżający podstawy psychografologii. 

Wstęp wolny, nie tylko dla uczestników warsztatów!