Grafologia dla początkujących
warsztaty z analizy pisma odręcznego
W Muzeum Pana Tadeusza odbędą się specjalne warsztaty z grafologii, w ramach których uczestnicy przebadają między innymi zapiski Adama Mickiewicza, Witkacego czy Tadeusza Różewicza.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem podstawowych zdolności w zakresie analizy pisma odręcznego. To jedna z rzadkich okazji, aby umiejętności psychografologiczne trenować, badając zapiski Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Aleksandra Fredry, Stanisława Przybyszewskiego, Witkacego i Tadeusza Różewicza, które są własnością Ossolineum. To również możliwość poznania sposobów wykorzystania grafologii w codziennym życiu (np. w procesie rekrutacji). Uczestnicy poznają zagadnienia związane z dziedziczeniem charakteru pisma, a także nauczą się, jak interpretować pismo własne i osób z otoczenia. Warsztaty poprowadzi grafolog i biegła sądowa Magdalena Deuar.
TERMIN I MIEJSCE
- sobota, 3 czerwca 2017, godz. 10.00–15.00
Muzeum Pana Tadeusza
Rynek 6, Wrocław
KOSZT i ZAPISY
- Opłata za udział w warsztatach: 50 zł.
Opłaty można dokonać w kasie Muzeum Pana Tadeusza albo internetowo,
po uprzednim zgłoszeniu mailowym przesłanym na adres wydarzenia@ossolineum.pl
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
O PROWADZĄCEJ
Magdalena Deuar – grafolog, biegła sądowa, założycielka Lubelskiego Centrum Grafologii i Rozwoju „In Scripto”, bada pismo ręczne, podpisy i analizuje profile psychologiczne autorów, wykształciła się również w kierunku pismoznawstwa, aby być ekspertem w zakresie całościowej analizy pisma.
WYKŁAD
Po warsztatach o godzinie 16.00 zapraszamy na wykład przybliżający podstawy psychografologii.
Wstęp wolny, nie tylko dla uczestników warsztatów!