Konkurs fotograficzny #muzealniaki

#muzealniaki tworzą modę na muzea!
konkurs fotograficzny

Muzeum Pana Tadeusza w ramach akcji #muzealniaki – muzeum nie tylko dla dużych zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na Instagramie.

Jak można było wziąć udział w konkursie?

• odwiedź z dzieckiem dowolne muzeum lub galerię sztuki i zrób zdjęcie upamiętniające wizytę;
  • umieść je na swoim publicznym profilu na Instagramie i otaguj #muzealniaki;
  • oznacz na zdjęciu profil @muzealniaki;
  • oznacz muzeum lub galerię sztuki, w której zdjęcie zostało zrobione,
    np. #muzeumpanatadeusza;
  • wygraj muzealną rodzinną wycieczkę marzeń!

Na zdjęcia czekaliśmy do 20 września 2017. Najlepsze zdjęcia wybrali blogerzy, którzy patronują akcji #muzealniaki. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 3 października 2017 na stronie internetowej Muzeum Pana Tadeusza.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci zestawów bezpłatnych biletów rodzinnych do muzeów i galerii sztuki biorących udział w akcji, zaproszeń na rodzinne oprowadzania po wystawach, gadżetów oraz publikacji ufundowanych przez partnerów akcji.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wspólnie stwórzmy modę na muzea!