#muzealniaki patronem Dobranocki

muzealniaki_druk

#muzealniaki objęły patronatem Dobranockę – specjalną ofertę, jaką wrocławskie instytucje przygotowują na Noc Muzeów we Wrocławiu 2019 specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzieci, ale też nastolatki, mogą wziąć udział nie tylko w zwiedzaniu różnych obiektów, ale też w zorganizowanych dla nich warsztatach, zajęciach, zabawach. Poznać historię Wrocławia, historię sztuki, ale również spróbować wielu plastycznych technik pod okiem instruktorów.

Warto sprawdzić program Dobranocki przygotowany przez 32 instytucje – na większość warsztatów organizowanych przez wrocławskie muzea, galerie, instytucje kultury i sztuki obowiązują zapisy, a miejsca zazwyczaj znikają bardzo szybko, więc sobotę 18 maja trzeba zaplanować dużo wcześniej. Zachęcamy do pobierania broszury Dobranocki!

• Muzeum Pana Tadeusza
  • Muzeum Farmacji Wydziału Farmaceutycznego UM we Wrocławiu
  • Zespół Szkół Plastycznych Stadion Olimpijski we Wrocławiu
  • Hydropolis
  • Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście
  • Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu - Festiwal Malowania
  • Muzeum Współczesne Wrocław
  • Centrum Kultury AGORA
  • Centrum Historii Zajezdnia
  • Muzeum Architektury we Wrocławiu
  • Galeria 4MARA
  • Muzeum Narodowe we Wrocławiu
  • Muzeum Etnograficzne Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu
  • MovieGate
  • Muzeum Archeologiczne i Muzeum Militariów
  • Muzeum Sztuki Mieszczańskiej
  • Kino Nowe Horyzonty
  • Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
  • Oddział Instytutu Pamięci Narodowej - KŚZpNP we Wrocławiu
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
  • Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki
  • Dolnośląska Szkoła Wyższa
  • Zamek na Wodzie w Wojnowicach - Kolegium Europy Wschodniej
  • Akademickie Radio Luz
  • Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu - Koło Naukowe Katedry Grafiki Artystycznej
  • DOM EDYTY STEIN Galeria PIECOWNIA
  • Muzeum Mineralogiczne Uniwersytetu Wrocławskiego im. Kazimierza Maślankiewicza
  • Galeria TYC
  • ART Brama Przejściowa
  • Muzeum Odry - Fundacja Otwartego Muzeum Techniki

Noc Muzeów 2019 we Wrocławiu odbędzie się 18 maja. Zachęcamy do zapoznania się z programem Nocy Muzeów w Muzeum Pana Tadeusza.