Muzeum Pana Tadeusza patronem Dni Psychologii

paTRonem
Dni Psychologii

• 8–9 kwietnia 2017

Muzeum Pana Tadeusza zachęca do udziału w Dniach Psychologii organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii. Dni Psychologii to „minikonferencja” naukowa, dzięki której mieszkańcy Wrocławia mogą zetknąć się z psychologią i poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Opis wydarzenia:

Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP – oddział we Wrocławiu) ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na Dni Psychologii – inicjatywę, która ma na celu popularyzowanie psychologii i pokazanie, iż wykracza on poza patologię i znajduje swoje miejsce wśród wielu innych, mniej oczywistych aspektów życia społecznego i prywatnego. Podczas spotkań prelegenci opowiedzą między innymi o tym, jak dbać o trwałość relacji, satysfakcję seksualną w dłuższym związku, czy bliskość, o której będąc non stop w biegu tak często zapominamy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8 – 9 kwietnia. Pierwszego dnia w PANATO Café zaplanowano „minikonferencję” naukową, na którą zaproszono specjalistów z dziedziny psychologii związków i relacji międzyludzkich, seksu oraz różnic kulturowych piękna – terapeutów, seksuologów. Drugiego dnia odbędą się warsztaty, podczas których między innymi dowiemy się więcej o komunikacji niewerbalnej w związku.

Więcej informacji:

Termin:

89 kwietnia 2017

Miejsce:

PANATO Café przy ul. Jedności Narodowej 68A we Wrocławiu

Wstęp na nasze wydarzenie jest wolny!

Uwaga: na warsztaty obowiązują zapisy: link z formularzem do zapisów na warsztaty.

Patroni:

Muzeum Pana Tadeusza, Charaktery, Koło Naukowe Seksuologii im. Michaliny Wisłockiej, Radio LUZ, dlaStudenta.pl.

Polecamy!