„Na pograniczu realizmu i fantazji”
oprowadzenie autorskie po wystawie

• 25 czerwca 2022 (sobota), godz. 19.30
  • wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona
  • wejściówki do odbioru w kasach Muzeum Pana Tadeusza

Zapraszamy na oprowadzanie autorskie po wystawie „Romantyczna włóczęga po Sudetach” z Crisem Froese

„Od kiedy pamiętam, fascynowała mnie nasza okolica. Już jako dziecko lubiłem wraz z przyjaciółmi robić wycieczki piesze lub rowerowe. Nigdy nie interesowały mnie szlaki wytyczone przez kogoś innego, tak w turystyce, jak i sztuce i fotografii” – mówi o sobie Cris Froese, fotograf z Dusznik Zdroju, który tworzy w duchu realizmu magicznego. Podobnie jak Bogusz Zygmunt Stęczyński chłonie piękno przyrody wszystkimi zmysłami, a swój głęboki zachwyt przenosi w nastrojowe zdjęcia sudeckich krajobrazów.

fot. Cris Froese Pics

Cris Froese – współczesny fotograf z Dusznik Zdroju. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem i fotografią, tworzy w duchu realizmu magicznego. Swoje nastrojowe zdjęcia dolnośląskich krajobrazów publikuje w przestrzeni internetowej zyskując coraz szersze grono odbiorców zachwyconych jego darem odnajdywania magii w realnym świecie i najbliższej okolicy.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza