„Przygody same do mnie przychodzą”
spotkanie autorskie z Crisem Froese

• 25 czerwca 2022 (sobota), godz. 21.00
  • wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona
  • wejściówki do odbioru w kasach muzeum

Zapraszamy na spotkanie z Crisem Froese, autorem zdjęć prezentowanych na wystawie „Romantyczna włóczęga po Sudetach”

Spotkanie będzie okazją, by w atmosferze letniego wieczoru posłuchać opowieści Crisa Froese związanych z powstawaniem nastrojowych fotografii tworzonych w duchu realizmu magicznego, ale, jak podkreśla autor „bez narzucania sobie limitów i ograniczeń”. Zdjęcia przedstawiają najbliższe okolice Dusznik Zdroju, miasta w dolinie pomiędzy trzema pasmami górskimi: Orlickimi, Bystrzyckimi i Stołowymi. Autor odkrywa je wciąż na nowo, często wyruszając z aparatem na szlak „o nierealnych porach lub w nierealnych warunkach atmosferycznych”.

fot. Cris Froese Pics

Cris Froese – współczesny fotograf z Dusznik Zdroju. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem i fotografią, tworzy w duchu realizmu magicznego. Swoje nastrojowe zdjęcia dolnośląskich krajobrazów publikuje w przestrzeni internetowej zyskując coraz szersze grono odbiorców zachwyconych jego darem odnajdywania magii w realnym świecie i najbliższej okolicy.

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza