Kontakt

Muzeum Pana Tadeusza
Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Kamienica pod Złotym Słońcem
Rynek 6,  50106 Wrocław

info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 640

Godziny otwarcia
biuro: poniedziałekpiątek 9.0017.00

dla odwiedzających: wtorekniedziela 10.0018.00


ZESPÓŁ

Marcin Hamkało
wicedyrektor Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Sekretariat
info@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

DZIAŁ HISTORII I INTERPRETACJI
PANA TADEUSZA

Małgorzata Orzeł
kierownik
malgorzata.orzel@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 624

Anita Soroko
anita.soroko@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 622

Sabina Macioszek
sabina.macioszek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 623

Zuzanna Urbanik
zuzanna.urbanik@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 614

GABINETY ŚWIADKÓW HISTORII

Mariusz Urbanek
kierownik
mariusz.urbanek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 630

Małgorzata Preisner-Stokłosa
malgorzata.preisner-stoklosa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 628

Mateusz Palka
mateusz.palka@ossolineum.pl
tel.71 75 50 629

Marcin Szyjka
marcin.szyjka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 621

DZIAŁ EDUKACJI

edukacja@ossolineum.pl

Magdalena Musiał
kierownik
magdalena.musial@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 651

Monika Nowak
monika.nowak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 652

Kinga Łaska
kinga.laska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 653

Monika Bronowicka
monika.bronowicka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 654

Aldona Mikucka
aldona.mikucka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 657

Teresa Sokół
teresa.sokol@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 658

Grzegorz Polak
grzegorz.polak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 656

Zespół działu

Jakub Bielawski, Marta Cękalska, Jakub Gronowski,
Agata Iżykowska, Grażyna Kryńska, Natalia Kryńska,
Monika Konopka, Maja Kwiecińska, Olga Leroch,
Anita Musialska, Magdalena Radełczyk,
Kalina Sobierajska-Wyborska

DZIAŁ ORGANIZACJI WYDARZEŃ

wydarzenia@ossolineum.pl

Dobromiła Jankowska
kierownik
dobromila.jankowska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 620

Maria Marszałek
maria.marszalek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 625

Adriana Myśliwiec
adriana.mysliwiec@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 627

Alicja Przestalska
alicja.przestalska@ossolineum.pl
tel. 71 335 64 85

Beata Bartecka
marketing i PR
beata.bartecka@ossolineum.pl
tel. 71 755 06 19 | + 48 601 086 175

Agnieszka Śrutwa
marketing i PR
agnieszka.srutwa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 663 | + 48 570 948 333

DZIAŁ OBSŁUGI WIDOWNI

Paweł Rogowski
kierownik
pawel.rogowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 650

Zespół działu 

Magdalena Basak, Anna Berezowska, Marta Gierucka, Michał Gruz,
Maja Jędo, Kamil Kasprzak, Radomir Komsta, Monika Knap, Julia Krajewska,
Natalia Łabowska, Aleksandra Łańcuchowska, 
Marta Łobacz, Agnieszka Marczak,
Michał Narewski, Emilia Niemczyńska, Joa
nna Poślednia, Anna Lubszczyk, 
Aleksandra Suszycka, Agata Szala, 
Magdalena Walasek, Patrycja Walaszczyk,
Ewelina Wypchło, Justyna Zimna

SEKCJA ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNA

Marcin Ludwin
kierownik
marcin.ludwin@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 611

Joanna Flisek
joanna.flisek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

Regina Kulig-Posłuszny
regina.kulig@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 612

Błażej Wiśniowski
blazej.wisniowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 613

Jarosław Mizera 
jaroslaw.mizera@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 609

Małgorzata Kamecka
malgorzata.kamecka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600

Zespół działu

Dorota Miłachowicz, Anna Mikulska,
Beata Misztela, Joanna Kozieł, Wioleta Roziel,
Dariusz Błażowski, Wojciech Siewior, Andrzej Zając