Kontakt

Muzeum Pana Tadeusza
Oddział Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Kamienica Pod Złotym Słońcem
Rynek 6, 50-106 Wrocław

tel. 71 755 06 00
info@ossolineum.pl

kontakt prasowy:
+ 48 690 856 333

Godziny otwarcia

Biuro:
poniedziałek–piątek: 8.00–16.00

Dla odwiedzających:
wtorek–niedziela: 10.00–17.00
poniedziałek: nieczynne

Nasz zespół

Magdalena Musiał
Wicedyrektor Zakładu Narodowego im. Ossolińskich
ds. Muzeum Pana Tadeusza

Dział Obsługi Muzeum

Małgorzata Kamecka, kierownik
malgorzata.kamecka@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 600 | +48 883 276 888

Błażej Wiśniowski
blazej.wisniowski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 613

Ilona Pawlik
ilona.pawlik@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 614

Zespół działu
Katarzyna Aulich, Patrycja Błażowska, Marta Burzan, Marta Dardzińska, Budzisława Łuszczkiewicz-Gruszecka, Wanda Małkowicz, Klaudia Markowska, Estera Plata, Wojciech Renczyński, Aleksandra Suszycka, Oleksandra Stezhko

Sekcja Edukacji

Kontakt ogólny:
edukacja@ossolineum.pl

tel. 697 415 815
tel. 71 75 50 619

Kinga Łaska, koordynator
kinga.laska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 625

Joanna Hytrek-Hryciuk
joanna.hytrek@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 653

Jagoda Winkelbauer
jagoda.winkelbauer@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 654

Krystian Witkowski
krystian.witkowski@ossolineum.pl 
tel. 71 755 06 29

Natalia Szpinko
natalia.szpinko@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 669

Zespół działu
Paulina Balsiewicz, Marta Ciechowicz, Joanna Grzelczyk, Natalia Kryńska, Zofia Można, Ignacy Oboz, Aleksandra Pawłowska, Karolina Piszczałka, Krzysztof Raszewski, Ala Savashevich, Marlena Szeliga, Jagoda Winkelbauer, Dominik Żurek, Fryderyk Zielinski

Dział Historii i Interpretacji „Pana Tadeusza”

Małgorzata Orzeł, kierownik
malgorzata.orzel@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 622

Magdalena Sudoł
magdalena.sudol@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 612

Justyna Zimna
justyna.zimna@ossolineum.pl
tel. 71 75 506 52

Gabinety Świadków Historii

Małgorzata Preisner-Stokłosa
malgorzata.preisner-stoklosa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 628

Ewelina Wypchło
ewelina.wypchlo@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 644

Gabinet Literacki im. Tadeusza Różewicza

Dobromiła Jankowska, kierownik
dobromila.jankowska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 620

Julia Sawala
tel. 71 75 50 658

Dział Techniczny

Joanna Poślednia, kierownik
joanna.poslednia@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 611

Aleksandra Kuklewska
aleksandra.kuklewska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 630

Zespół działu

Karolina Bącal, Dorota Miłachowicz, Joanna Kozieł, Danuta Kraśniewska, Olena Poltavets, Dariusz Błażowski, Wojciech Siewior

Sekcja Produkcji Wydarzeń

Agnieszka Śrutwa, koordynator
agnieszka.srutwa@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 663 | + 48 570 948 333

Adriana Myśliwiec
adriana.mysliwiec@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 627

Marcin Kafel
marcin.kafel@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 650

Laura Wojtasińska
laura.wojtasinska@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 618 | +48 690 856 333

Paweł Zaręba
pawel.zareba@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 655

Sekcja Multimediów

Marta Krakowiak, koordynator
marta.krakowiak@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 651

Jarosław Mizera
jaroslaw.mizera@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 609

Tomasz Zatorski
tomasz.zatorski@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 609

Michał Pawlik
michal.pawlik@ossolineum.pl
tel. 71 75 50 609

Dane teleadresowe dostępne na stronie mogą być wykorzystywane w celach kontaktu jedynie w sprawach związanych z działalnością Muzeum Pana Tadeusza Oddziału Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Ossolineum nie przyjmuje niezamówionych ofert handlowych i nie wyraża zgody na przekazywanie ich środkami komunikacji elektronicznej. Informacje takie będą traktowane jako „spam”.


Kontakt w PJM

 

Odwiedź Muzeum Pana Tadeusza