Antologia wystawy „Juliusz Słowacki i Zbigniew Herbert komentują Muzeu

Antologia wystawy Juliusz Słowacki i Zbigniew Herbert komentują Muzeum Pana Tadeusza

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją zawierającą wiersze oraz fragmenty poematów i dramatów wykorzystane na wystawie Juliusz Słowacki i Zbigniew Herbert komentują Muzeum Pana Tadeusza.

Muzeum Pana Tadeusza przygotowało poetycki przewodnik po wystawie czasowej Juliusz Słowacki i Zbigniew Herbert komentują Muzeum Pana Tadeusza w formie antologii. Na kolejnych stronach znajdują się, ułożone w kolejności zwiedzania, wiersze i fragmenty poematów Juliusza Słowackiego i Zbigniewa Herberta oraz mapka, która pozwoli na odnalezienie poszczególnych utworów i obiektów na wystawie. Antologia wystawy jest dostępna bezpłatnie w kasach muzeum.

Zwiedzanie wystawy czasowej Juliusz Słowacki i Zbigniew Herbert komentują Muzeum Pana Tadeusza możliwe jest od wtorku do niedzieli (5 września 2018 do 2 grudnia 2018 roku) o godzinach: 11.00, 13.00 oraz 15.30. Wejście na ekspozycję w ramach limitu bezpłatnych wejściówek dostępnych w kasach muzeum.

Festiwal Tradycji Literackich dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny:

TVP Kultura, TVP 3 Wrocław, Gazeta Wrocławska, Naszemiasto.pl, Radio Luz, O.pl Polski Portal Kultury, Booklips.pl, Wroclife.pl, Radio Wrocław, Radio RAM, Radio Wrocław Kultura