Zwiedzaj muzeum z wrocławską kartą turystyczną

Zwiedzaj Muzeum Pana Tadeusza z Wrocławską Kartą Turystyczną

Informujemy, że Muzeum Pana Tadeusza można zwiedzać z Wrocławską Kartą Turystyczną.

Wrocławska Karta Turystyczna (Wrocław Tourist Card) to system wymiany punktów na promocyjne bilety do wielu miejsc i atrakcji turystycznych oraz nielimitowane podróże komunikacją miejską.

Jakie przywileje daje Wrocławska Karta Turystyczna?

• tańsze wejścia w ramach zakupionych punktów do najciekawszych atrakcji turystycznych w mieście
  • rabaty w wybranych restauracjach i pubach
  • tańsze noclegi w wybranych hotelach i hostelach
  • specjalne oferty na wynajęcie samochodu, taksówki lub meleksa.
  • dodatkową możliwość nielimitowanego podróżowania komunikacją miejską

Kartę można kupować o w czterech punktach dystrybucji:

• Punkt Informacji Turystycznej na Dworcu PKP we Wrocławiu, ul. Marszałka J.Piłsudskiego 105
  • Punkt Informacji Turystycznej przy zoo we Wrocławiu, ul. Zygmunta Wróblewskiego 1-5
  • Punkt Informacji Turystycznej na lotnisku we Wrocławiu, ul. Graniczna 190
  • Centrum Informacji Turystycznej Wrocław, Info Souvenirs, Rynek 14

Operatorem systemu obsługi i dystrybucji Wrocławskiej Karty Turystycznej jest Dolnośląska Organizacja Turystyczna. W programie  bierze udział 102 partnerów, w tym Muzeum Pana Tadeusza Zakładu Narodowego im. Ossolińskich.

>Więcej informacji o Wrocławskiej Karcie Turystycznej na stronie: visitwroclaw.eu