Różne też były dla dam i mężczyzn potrawy –
o diecie szlacheckiej

• 15 maja (środa) 2019, godzina 13.00
  • wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy:
    zapisy@ossolineum.pl lub tel. (71) 755 06 58, 755 06 53

Muzeum Pana Tadeusza zaprasza na drugie spotkanie dla seniorów z cyklu Muzealni pasjonaci pod tytułem Różne też były dla dam i mężczyzn potrawy – o diecie szlacheckiej.

Podczas spotkania dowiemy się jak wyglądała dieta szlachecka, co jedzono i co uważano za zdrowe. W części warsztatowej dietetyk opowie o tym, jak zdrowo się odżywiać, a następnie wspólnie przygotujemy kilka zdrowych dań.

Prowadzenie

Informacje wkrótce

O cyklu

Muzealni pasjonaci – cykl skierowany do wszystkich seniorów, którzy chcieliby oddać się artystycznej pasji oraz zgłębić wiedzę na temat obyczajowości szlacheckiej. Do opowieści na wybranych częściach ekspozycji Muzeum Pana Tadeusza zostały dopasowane warsztaty m.in. fotograficzne, taneczne, malarskie, dietetyczne. Wszystkie tematy ukazują bogactwo kultury XIX i XX wieku.

>>więcej informacji o cyklu

Projekt „Muzealni Pasjonaci. Warsztaty w Muzeum Pana Tadeusza i Ossolineum” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

www.wroclaw.pl

wrocław miasto spotkań