Open Call
– zaproszenie do współpracy dla artystów ukraińskich

open call_animacje_kwadrat

Muzeum Pana Tadeusza zaprasza artystów wizualnych pochodzących z Ukrainy do udziału w projekcie realizowanym w ramach programu „Kultura – Interwencje 2022”.

• na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca 2022

Музей Пана Тадеуша запрошує до участі у проєкті, який реалізується в рамках програми «Культура – інтервенції 2022».

• Чекаємо заявок до 19 червня 2022 року

Dla kogo?

Для кого

• Jeśli pochodzisz z Ukrainy, jesteś artystą wizualnym, filmowcem lub pracujesz w kolektywie artystów, prześlij nam krótką animację (lub jej fragment) swojego autorstwa, ukazującą Twój styl. Spośród osób, które nadeślą zgłoszenia, wybierzemy dwóch artystów, którzy podejmą się realizacji animacji poruszającej tematy różnic kulturowych, tolerancji, pokoju i wolności, skierowanej do dzieci w wieku 512 lat.
  • Якщо ви з України, ви графічний редактор, режисер або працюєте в колективі, будь-ласка, надішліть нам коротку анімацію (або її фрагмент) вашої роботи, яка презентує вас та ваш стиль. З-поміж претендентів ми оберемо двох, які розроблять анімаційні фільми на теми культурних відмінностей, толерантності, миру та свободи для дітей 5–12 років.

Мета

• Zaprezentowanie twórczości multimedialnej artystów ukraińskich oraz jej promocja w Polsce.
  • Презентація мультимедійних робіт українських митців та її популяризація в Польщі.

Nagroda

Приз

• 10 000 zł brutto honorarium za zrealizowanie animacji we współpracy z Muzeum Pana Tadeusza.
  • 10 000 злотих брутто - гонорар за створення анімації у співпраці з Музеєм Пана Тадеуша.

додатків

Obowiązują zgłoszenia przez formularz dostępny poniżej.

Заявки через форму.